BB = Beachtennisová Bystrica

2014-09-24   |   www.plazovytenis.sk

Bystrica už nie je len Banská, ale aj Beachtennisová. Povedať, že premiéra plážového tenisu pod Urpínom bola vydarená, by jednak bolo klišé, jednak príliš skromné zhodnotenie výbornej organizácie v podaní partie Syč-Kriváňovcov, gulášmajstra a fotografa Braňa Koczkása, riaditeľa školy Michala Straku.

Pritom ten, ktorý to všetko spáchal, sa skromne držal v ústraní – až kým neprišlo na exhibičný zápas. Tam už neodolal ani 69-ročný nestor raketových športov Štefan Vaško a vybehol na kurt, aby spolu s riaditeľom turnaja Ľ. Syč-Kriváňom prevetral "ucháňov" na opačnej strane (mestský poslanec a primár ORL Martin Švec spolu s prezidentom Slovenskej speedmintonovej asociácie Jozefom Gibalom mali spolu iba 111 rokov).

Beachtennis sa hral v B.Bystrici 20.9. dlho do večera, ešte aj pod osvetlením behali po ihrisku zmiešané dvojice v nesúťažnom turnaji a vôbec im nevadilo, že je pokročilý septembrový dátum a nachádzajú sa na strednom Slovensku. Dokonca aj Bratislavčania ukázali, že nie sú žiadne padaFky – po celom dni na piesku a pred náročnou chatou na Orave si naplánovali „nocľah“ v Ministry of Fun...  

... to be continued ;)

Výsledky

Muži

Semifinále

Pažický, Kurtiš – Novák, Karlubík 62 75

Stodolovský, Střelecký – Miklušičák, Šabata 26 26

Finále

Pažický, Kurtiš – Miklušičák, Šabata 61 76 (6)

Ženy

Semifinále

Nešťáková, Páleníková – Syč-Kriváňová H., Pančíková 60 60

Ternuščáková, Syč-Kriváňová B. – Sedláková, Polívková 60 63

Finále

Nešťáková, Páleníková - Ternuščáková, Syč-Kriváňová B. 46 57

 

Kompletné výsledky, fotky aj video nájdete na webstránke BK LOKY BB

« Späť na úvod
DunlopIsometiMATESTZXbeachBORGwebSportimeaLogo