Majstrovstvá SR 2015 v plážovom tenise vchádzajú do cieľovej rovinky

2015-08-30   |   www.plazovytenis.sk

Po medzinárodnom turnaji ISOMET Beach Tennis Open Slovakia 2015 (sobota 29.8.), o ktorom píšeme v inom článku nášho webu, nasleduje premiéra plážového tenisu v Topoľčanoch. Trochu netradične v pondelok. "Ide síce o pracovný deň, ale je to koniec prázdnin a medzi víkendom a sviatkom. Záujem organizátora o turnaj majstrovstiev SR bol veľký a príliš veľa iných možností kalendár v momente žiadosti neponúkal, preto sme s týmto termínom súhlasili a tešíme sa, že plážový tenis sa predstaví v ďalšom slovenskom meste," hovorí Radovan Laco zo Slovenskej asociácie plážových športov (SAPŠ).

Hneď v utorok 1.9. je na programe druhý turnaj sezóny 2015 v Novom Meste nad Váhom a silnú 8-dňovku uzavrie turnaj v Handlovej v sobotu 5.9.. Ide o turnaj pôvodne plánovaný v Banskej Bystrici, ktorý museli organizátori preložiť kvôli neočakávanej nedostupnosti areálu v Banskej Bystrici.

Okrem týchto turnajov sú na pláne ešte turnaje v Nitre (12.9.) a v Bratislave (26.9.). "Spolu je pred nami ešte minimálne 5 turnajov, čo znamená, že karty zamiešať môže ešte aj hráč, ktorý z doterajších 10 turnajov sezóny 2015 neodohral ani jeden. Do konečného rebríčka sa totiž každému počíta 6 jeho najlepších výsledkov," hovorí R.Laco, vedúci sekcie Beach Tennis Slovakia v SAPŠ.

Kalendár so základnými informáciami k jednotlivým turnajom a linkami pre prihlasovanie nájdete tu.

« Späť na úvod
DunlopIsometiMATESTZXbeachBORGwebSportimeaLogo