Nová skúsenosť: Hantuchová si na Bali zahrala plážový tenis

2011-11-02

Slovenka Daniela Hantuchová si spestrila prípravu na Turnaj šampiónok na indonézskom ostrove Bali exhibičným zápasom v plážovom tenise.

Spoločne s Číňankou Šuaj Pcheng zvíťazili v stredisku Nusa Dua nad párom Andriaan Lau, Angelique Widjadjová reprezentujúcim hlavného sponzora Commonwealth Bank 21:4. Hralo sa na jeden víťazný set, pri dopade loptičky na zem sa výmena skončila.

Hantuchová si exhibíciu na pláži Westin Resort Beach pochvaľovala. "Bola to pre mňa nová skúsenosť. Po prvý raz som mala možnosť zahrať si plážový tenis, navyše po boku Šuaj Pcheng. Bolo to veľmi zábavné," uviedla pre indonézske médiá Hantuchová, ktorá bude štartovať na Turnaji šampiónok (3. - 6. novembra) druhýkrát za sebou.

Vlani sa slovenská dvojka po triumfe nad Belgičankou Yaninou Wickmayerovou prebojovala do semifinále, v ktorom podľahla Ruske Alise Klejbanovovej. V dueli o tretie miesto potom prehrala s Japonkou Kimiko Dateovou Krummovou. V roku 2007 v rámci turnaja WTA postúpila Hantuchová na Bali až do finále.

ZDROJ: 31. 10. 2011 15:16 www.cas.sk, foto: greattennisphotosblog.com

« Späť na úvod
DunlopIsometiMATESTZXbeachBORGwebSportimeaLogo