Po roku prichádza opäť čas turnaja ITF na Slovensku

2013-08-13   |   www.plazovytenis.sk

Dunlop BT Open Slovakia 2013 (G4 turnaj ITF) sa uskutoční 24.-25.8. v Nitre. Nezaváhajte - prihláste sa a dostaňte svoje meno do medzinárodného rebríčka!

Po roku sa na Slovensku opäť uskutoční medzinárodný turnaj v plážovom tenise. Podujatie pod názvom Dunlop BT Open Slovakia 2013 sa uskutoční  na nitrianskom kúpalisku v dňoch 24.-25.8.2013. Práve na nitrianskej pláži sa minulý rok uskutočnil aj vôbec historicky prvý medzinárodný turnaj ITF – G4, keď vtedy triumfoval u mužov najvyššie nasadený český pár Řádek-Mrňavý, u žien zvíťazili Slovenky Hradecká-Benčová. Práve táto dvojica sa nedávno vrátila z talianskej Cervie, kde sa v dňoch 31.7. - 4.8. uskutočnili majstrovstvá sveta v plážovom tenise. „Úspechom pre slovenský plážový tenis je už vôbec to, že dievčatá mohli na tomto podujatí štartovať a zbierať nemalé skúsenosti. Do budúcna  je pre ne veľmi dôležité, že prešli cez prvé kolo a do rebríčka ITF nazbierali cenné body,“ okomentoval v úvode Radovan Laco – prezident Beachtennis Slovakia, pričom ďalej pokračoval: „Práve Andrea s Alenou prisľúbili účasť aj na nitrianskom turnaji, takže v reále budú mať možnosť diváci aj hráči odpozorovať ako sa hrá plážový tenis vo svete. Účasť prisľúbila aj jedna mužská dvojica zo svetovej stovky. Zároveň využijem priestor aj na  pozvanie všetkých divákov na nitrianske kúpalisko, v týchto teplotách je to zaujímavý tip nielen pre športové rodiny. Vstup na kúpalisko je 2,50€ (deti1,20€), vstup na turnaj je bezplatný,“ doplnil Laco na záver.

Na turnaj sa prihlasuje prostredníctvom oficiálneho formulára ITF, ktorý treba vyplniť a poslať mailom na info@plazovytenis.sk.

Formulár nájdete tu: http://www.itftennis.com/beachtennis/tournaments/2013-calendar/august.aspx

Uzávierka pre prihlasovanie: 10.8.2013 o 14:00h. Prihlasovanie predĺžené do 17.8.2013!

Bližšie info na tel.č. 0905 246 741, prípadne mailom na: rado@plazovytenis.sk

 

 

« Späť na úvod
DunlopIsometiMATESTZXbeachBORGwebSportimeaLogo