Tohtoročným domácim vrcholom bude ITF turnaj G4 v Nitre

2015-06-14   |   www.plazovytenis.sk

ISOMET Beach Tennis Open Slovakia 2015 sa uskutoční 28.-30. augusta 2015 v Nitre na mestskom kúpalisku.

Turnaj kategórie G4 je už zaradený v kalendári ITF Beach Tennis Tour. Hlavný turnaj v kategóriách muži a ženy je plánovaný na víkendové dni (sobota-nedeľa), v piatok 28.8. sa bude v prípade potreby hrať kvalifikácia. Viac detailov k turnaju zverejní organizátor - Slovenská asociácia plážových športov (SAPŠ) - do 3.júla 2015. Prihlasovať sa bude prostredníctvom oficiálnych ITF formulárov najneskôr do 6.8.2015.

"Po minuloročnej vydarenej G3-ke za účasti vtedajšej svetovej jednotky Viniho Fonta z Brazílie je to bezpochyby krôčik späť, ktorý nás nesmierne mrzí. Od skončenia DUNLOP Beach Tennis Open 2014 v Čunove sme boli v tom, že G3-ku v Čunove zopakujeme. Žiaľbohu, partner na ktorého slovo sme sa spoliehali, z projektu vycúval vo fáze, keď už bolo neskoro žiadať ITF o turnaj G3. Náhradu za zlyhaného partnera sme našli v spoločnosti ISOMET, ktorá prepožičia svoj názov štvrtému ročníku ITF turnaja v plážovom tenise na Slovensku," hovorí Radovan Laco, vedúci sekcie Beach Tennis Slovakia SAPŠ.

"Momentálne uzatvárame kalendár Majstrovstiev SR 2015 v plážovom tenise, ktoré začnú 27.6.2015 v Bratislave. Pribudnú minimálne dve nové mestá, z toho jedno na východe. A to nie je posledná dobrá správa," avizuje Laco. Viac informácií môžeme vraj čakať v najbližších dňoch.

 

« Späť na úvod
DunlopIsometiMATESTZXbeachBORGwebSportimeaLogo